,,SZTUKA CZYŚCI DUSZĘ Z CODZIENNEJ WARSTWY KURZU.,,

(Pablo Ruiz Picasso)

środa, 15 września 2010

X Łaziskie Spotkania Teatralne ...

Sezon mojego ,,ukulturalniania się,, rozpoczęty .... odrobina tekstu i parę zdjęć z X Łaziskich Spotkań Teatralnych ...... przerwa była równie interesująca jak cały program teatralny (co widać na załączonym zdjęciu:)Program tej wyjątkowej imprezy został przełożony z kwietnia  na wrzesień .... gościem specjalnym miała być Stanisława Celińska. Od kilku miesięcy byliśmy nastawieni na jej recital ,,Piękny Świat,, ... niestety z powodu choroby nie mogła przyjechać. Gość specjalny był ... przyjechała Ewa Błaszczyk z zespołem (tu kilka jej piosenek).
W pierwszej części zaprezentowały się grupy teatralne: POMOST, ALTER EGO, TEATR STĄD, LABORATORIUM PRAKTYK TEATRALNYCH CREATORIUM oraz MIXTURA.
Potem była długa, niezwykle ciekawa przerwa ......
Podziękowanie i kwiaty dla Ewy, która jest instruktorem teatralnym ... te coroczne Spotkania Teatralne to Jej zasługa.
No i oczekiwany Gość Specjalny - Ewa Błaszczyk  (recital ,,NAWET GDY WICHURA,,)To by było na tyle ......... trochę niesprawnie mi dzisiaj szło pisanie i zdjęć wklejanie - nowy blog no i inaczej pisanie postów wygląda .... już załapałam co i jak. Najlepiej uczę się na błędach a i tak je popełniam.

3 komentarze:

 1. Ewa Błaszczyk - super .Dzieje sie tam dużo wspaniałości - masz gdzie wyjść...Danusiu kiedy Ty na scenie??Wspaniały Blog - czekam na ciekawostki .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe zdjęcia z tej uroczystości - a mnie najbardziej podoba się przerwa....i zastawiony stół:):):) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Vena, ja i scena!:) ... oj, dużo się dzieje i będzie działo ... szkoda, że nie mogę uczestniczyć we wszystkim - muszę wybierać:)
  Grasza, przerwa była niezwykle interesująca, kanapeczki fikuśne i smaczne a winko przepyszne:)

  Nie zauważyłam, że moderowanie mam włączone:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...